‘Kızıma mezar yeri aldım’ demişti! ‘En büyük hayalim bana babacığım demesi’

Sinan Özen, 2016 yılında Burcu Kartal ile evlenmişti. Çiftin mutlu evliliğinden, Neva ve Sanberk adında ikizleri olmuştu. Neva bebek, bağırsak yırtılması nedeniyle pek çok kez ameliyat olmak zorunda kalmıştı.

Yaşadığı süreci anlatan Özen, “Bunu eşim de ilk defa duyacak ama ben çocuğumun mezarlık yerini hazırlamıştım, doktorlara da ‘Aramızda kalacak her şey. Çocuk da burada tedavi olacak, eşim hiçbir şey bilmeyecek’ demiştim. Ona onu hissettirmemeliydim zaten. Bir baba olarak tüm organizasyonu yapıyorsun ama içinde yaşadıklarını anlatamam” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü isim, Ramazan Bayramı’nın birinci gününde Kıbrıs’taki bir otelde sahne aldı. Konser öncesi gazetecilerle bir araya gelen şarkıcı, gündeme dahil açıklamalarda bulundu.

“BEN DE UFAK DOKUNUŞLAR YAPTIRIYORUM”

Sanatçı arkadaşlarının estetik haberleriyle alakalı konuşan Özen, “Gereği varsa yapılabilir. Kendim estetik falan yaptırmış değilim. Bir yere alıp konumlandırmayı ben doğru bulmuyorum. Bende de ufak tefek dokunuşlar yaptırıyorum” dedi.

Şarkıcı, meslektaşı Alişan’ın, “Erkek adam kendisine fazla elletmemesi lazım” sözlerine ise “Hiçbirimizin başkasının hayatına karışma haddimiz yok. O nasıl istiyorsa onu yaptırabilir. Erkeği, kadını, ne alakası var?” diyerek cevap verdi.

“BİZ YARGI MEKANİZMASI DEĞİLİZ”

Etek giyip oje süren erkek sanatçılarla alakalı da konuşan Sinan Özen, “Oje sürer, etek giyer. Canı ne istiyorsa onu yapar. O onun kararı. Ben tartışamam, söyleyemem. Erkek adamın adamlığını etek ve oje kullanmamasıyla ispat edemezsiniz. Ben etek giymeyip de adam olmayan insan tanıdım. Canı ne istiyorsa onu yapsın. Biz yargı mekanizması değiliz” ifadelerini kullandı.

“KIZIM BANA VERİLEN BİR EMANET”

Kızının sağlık durumuyla alakalı soruları yanıtlayan sanatçı, şöyle konuştu:

Benim en büyük hayalim, sevgili kızımın adımlarını atarak bana babacığım diye gelmesi. Onun mücadelesini veriyoruz. Daha zor zamanlardan geçen insanlar var, bunu da unutmamak lazım. Kızım bana verilen bir emanet ve bu da benim sınavım, benim mücadelem.

Özen, kızıyla alakalı söylediği “Mezarını bile almıştım” sözleri hatırlatılınca; “Bunlar çok üzücü şeyler, bu konuların gündeme gelmesi beni rahatsız ediyor. Ayırdığın mezar yeri senin inisiyatifinde değil. Ona verilen ömrü ben bilemiyorum. Süreç hala devam ediyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x