Bir döneme damga vuran süper modeli gittiği alışveriş merkezinde kimse tanımadı!

Güzelliğiyle 80’li ve 90’lı yıllara damga vuran ABD’li süper model Kathy Ireland, Sports Illustrated’ın üçü kapak kızı olmak üzere art arda 13 sayısında yer almıştı. Hatta dergi, Ireland’ın kapak kızı olduğu sayılarından birini ‘tüm zamanların en iyi mayo kapağı’ olarak adlandırmıştı.

Kariyerinin zirvesindeyken kendi marka lisanslama şirketini kuran ve iş dünyasına adım atan esmer güzel, dünyanın en zengin süper modellerinden biri haline gelmişti.

CİLT BAKIM KOLEKSİYONU ÇIKARDI

Önümüzdeki günlerde 61’inci yaşına girecek olan Ireland, mesleğini bıraktıktan sonra bir güzellik markasıyla işbirliği yaparak cilt bakım koleksiyonu geliştirmeye karar vermişti.

Kathy Ireland, son olarak geçtiğimiz gün Montecito mahallesinde bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Kot ceket, mavi kot pantolon ve parmak arası terlik giyen Ireland, altın çağındaki göz alıcı imajına kıyasla çok daha farklı görünüyordu.

GÖRENLER TANIMADI!

Eski model, arabasıyla uzaklaşmadan önce alışveriş merkezinde sadece birkaç dakika geçirerek bazı ürünler aldı. Yerel halk ve müşteriler, iş dünyasında bu kadar büyük bir sıçrama yapan ve bir dönem dünyanın en çok konuşulan modellerden olan Kathy’yi tanımadı.

Epey yaşlandığı görülen ünlü ismin 1988’de Doktor Greg Olsen ile yaptığı evlilikten Erik (29), Lily (25) ve Chloe (20) adında üç çocuğu bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x